
Πίνακες (Σετ 5τμχ) A-S Cynthia Abstr 205652A
Μοντέρνο, σετ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 7×23 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Πίνακας τρίπτυχο σε εκρού φόντο, με βεραμάν λεπτομέρειες και tropical σχέδιο. Ο καμβάς είναι από ξύλο MDF και η κορνίζα είναι από μασίφ ξύλο. Ιδανικοί για να διακοσμήσουν μοναδικά όποιο τοίχο του σπιτιού σας επιθυμείτε.
| Πλάτος: | 23 εκ |
|---|---|
| Υψος: | 7 εκ |
| Υλικό | Ξύλο |
|---|---|
| Width | 23 cm |
| Depth | 32 cm |
| Height | 7 cm |
| Total weight | 0.9 kg |
| Χρώμα | Βεραμάν |
| Material | Ξύλινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Μοντέρνο, σετ
Σε απόθεμα
Σετ, γυαλί
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα

Ξύλο


Ξύλο

Πλεξιγκλάς

Τοπία, πλεξιγκλάς

Σετ
Σε απόθεμα
Τοπία, πλεξιγκλάς


Πλεξιγκλάς


Λουλούδια
Σε απόθεμα
9×53 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο


70×50 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα





Σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα

Ξύλο

Λουλούδια
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, σετ
Σε απόθεμα
Ξύλο

81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα


16×100×29 εκ, με πόδια, μοντέρνο
Σε απόθεμα