
Πίνακας Με Κορνίζα (60x80) Estheti 812-10010
80×60 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 80×60 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Πίνακας τοίχου από την εταιρεία Estheti με καφέ φόντο και ασπρόμαυρο μοντέρνο σχέδιο. Ο καμβάς είναι υφασμάτινος. Η κορνίζα και η πλάτη του πίνακα είναι κατασκευασμένες από ξύλο. Ιδανικός πίνακας για να διακοσμήσει μοναδικά όποιο τοίχο του σπιτιού σας επιθυμείτε. Τοποθετήστε τον σε ένα κενό τοίχο του σπιτιού σας και γεμίστε τον ζωντάνια.
| Πλάτος: | 60 εκ |
|---|---|
| Υψος: | 80 εκ |
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Υλικό | Ξύλο |
| Width | 60 cm, 60 cm, 60 cm, 60 cm |
| Depth | 3 cm, 3 cm, 3 cm, 3 cm |
| Height | 80 cm, 80 cm, 80 cm, 80 cm |
| Total weight | 2.17 kg, 2.17 kg, 2.17 kg, 2.17 kg |
| Κατασκευαστής | Estheti |

80×60 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα








Χαρτί
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο






Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Μοντέρνο, ξύλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2

Χαρτί
Σε απόθεμα

Λουλούδια
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ξύλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2






Χαρτί, γυαλί





15×88 εκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
21×112×44 εκ
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα

6×84×26 εκ, ρουστίκ , ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

54×92×7 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

10×68 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα