
Παγκάκι Εισόδου Με Αποθηκευτικό Χώρο - Παπουτσοθήκη (100x30x48) Vasagle LHS21WT
Με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 6×74×31 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Παπουτσοθήκη 6 θέσεων με πάγκο σε μπεζ χρώμα και μοντέρνο σχεδιασμό από την εταιρεία Vasagle. Κατασκευασμένη από υλικό bamboo. Εύκολη στην συναρμολόγηση, αρκετά ανθεκτική και στιβαρή, είναι ιδανική για την αποθήκευση των υποδημάτων. Διαθέτει ράφι για την αποθήκευση μικροαντικειμένων αλλά και για να κάθεστε όταν φοράτε ή βγάζετε τα παπούτσια σας. Μέγιστο βάρος αντοχής: 120kg. *Το προϊόν έρχεται αμοντάριστο.*
| Πλάτος: | 74 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 31 εκ |
| Υψος: | 6 εκ |
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Width | 74 cm |
| Depth | 31 cm |
| Height | 6 cm |
| Total weight | 4.6 kg |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Material | Ξύλινο |
| Κατασκευαστής | Vasagle |

Με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ύφασμα, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

14×118×38 εκ, ξύλο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα
15×99×38 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
18×90×47 εκ, ξύλο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
17×93×45 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Πεύκο, ανατολίτικο

Μοντέρνο, πεύκο, ύφασμα


Με αποθηκευτικό χώρο





Ρουστίκ , ξύλο


Μοντέρνο, ρουστίκ , καρυδιά

Με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Ξύλο

Μοντέρνο, σημύδα

78×39×28 εκ, ξύλο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Πεύκο

Πεύκο, ανατολίτικο

Ρατάν

Μοντέρνο, ρουστίκ , πεύκο

Πεύκο, με αποθηκευτικό χώρο


Καρυδιά

Πεύκο, ξύλο, ύφασμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα


15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
47×27 εκ
Σε απόθεμα
Σετ, ρηχό, πορσελάνη
Σε απόθεμα
45×70 εκ
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα


7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ρουστίκ
Σε απόθεμα