
Ρολόι Τοίχου Μαύρο/Πλαστικό Φ20cm Σε 3 Σχέδια
Επιτοίχια, πλαστικό
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Ρολόι επιτραπέζιο από την εταιρεία Estheti σε μαύρο χρώμα με μοντέρνο σχέδιο. Είναι κατασκευασμένο από μεταλλικό υλικό. Η κατασκευή του το καθιστά ανθεκτικό. Λειτουργεί με 1 AA μπαταρία η οποία δεν περιλαμβάνεται. Ιδανικό να τοποθετηθεί σε όλους τους χώρους του σπιτιού ή στο γραφείο.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Τοποθέτηση | Επιτοίχια |
| Width | 60 cm |
| Depth | 4 cm |
| Height | 55 cm |
| Total weight | 2 kg |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Material | Ξύλινο |
| Κατασκευαστής | Estheti |

Επιτοίχια, πλαστικό

Επιτοίχια
Σε απόθεμα

Επιτοίχια, πλαστικό

Επιτοίχια
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Επιτοίχια, πλαστικό
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, επιτοίχια, μέταλο
Σε απόθεμα
Επιτοίχια, ανατολίτικο

Επιτοίχια, ξύλο

Επιτοίχια

Επιτοίχια, πλαστικό

Μοντέρνο, επιτοίχια

Μοντέρνο, επιτοίχια, πλαστικό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, επιτοίχια, πλαστικό
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Επιτοίχια

Επιτοίχια, γυαλί
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Επιτοίχια
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, επιτοίχια
Σε απόθεμα
Επιτοίχια

Επιτοίχια

Επιτοίχια
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, επιτοίχια, γυαλί
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, επιτοίχια, ανατολίτικο

Επιτοίχια

Επιτοίχια
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Επιτοίχια

Μοντέρνο, επιτοίχια, ξύλο
Σε απόθεμα
Επιτοίχια
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, επιτοίχια, πλαστικό
Σε απόθεμα
Επιτοίχια

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

12×80 εκ
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα

Κλασικό
Σε απόθεμα
Ξύλο, ύφασμα
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
16×100×29 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα