
Διακοσμητικό μέδουσα σε χρυσαφί απόχρωση, μεγάλο μέγεθος, Medusa
Γυαλί, ανατολίτικο
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Επιτραπέζιο διακοσμητικό από την εταιρεία Estheti σε χρυσό-ασημί χρώμα και σχήμα μήλου. Είναι κατασκευασμένο από πολυρεζίνη. Μπορεί να τοποθετηθεί στην τραπεζαρία, τη βιβλιοθήκη ή σε οποιοδήποτε άλλο σημείο επιθυμείτε, ολοκληρώνοντας έτσι τη διακόσμηση.
| Στυλ σχεδιασμού | Ανατολίτικο |
|---|---|
| Width | 13 cm |
| Depth | 13 cm |
| Height | 13 cm |
| Total weight | 0.6 kg |
| Χρώμα | Χρυσό |
| Material | Polyresin |
| Κατασκευαστής | Estheti |

Γυαλί, ανατολίτικο

Μοντέρνο, ξύλο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Γυαλί, ανατολίτικο

Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ξύλο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα


Ξύλο, μέταλο, διάμετρος
Σε απόθεμα
Γυαλί, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα


Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ξύλο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ξύλο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Κεραμικό, ανατολίτικο

Μοντέρνο, ξύλο, μέταλο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα



Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ξύλο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα


13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα
13×92×43 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
176×34 εκ, μοντέρνο, όρθια
Σε απόθεμα

83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα


Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα