
Πίνακας (70x100) Estheti 755-12204
100×70 εκ, ξύλο
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 100×70 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Πίνακας τοίχου από την εταιρεία Estheti με μαύρο φόντο και πολύχρωμο φλοράλ σχέδιο. Ο καμβάς είναι υφασμάτινος και η πλάτη του πίνακα από ξύλο. Ιδανικός πίνακας για να διακοσμήσει μοναδικά όποιο τοίχο του σπιτιού σας επιθυμείτε. Τοποθετήστε τον σε ένα κενό τοίχο του σπιτιού σας και γεμίστε τον ζωντάνια.
| Πλάτος: | 70 εκ |
|---|---|
| Υψος: | 100 εκ |
| Υλικό | Ξύλο |
|---|---|
| Width | 70 cm |
| Depth | 3 cm |
| Height | 100 cm |
| Total weight | 2.17 kg |
| Χρώμα | Μαύρο,Πολύχρωμο |
| Material | Ξύλινο |
| Κατασκευαστής | Estheti |

100×70 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Gustav Klimt
Σε απόθεμα



120×80 εκ, λουλούδια, ξύλο
Σε απόθεμα

Λουλούδια
Σε απόθεμα

Σετ, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Χαρτί
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Σετ, ζώα
Σε απόθεμα




Σετ, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

80×60 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα



Ξύλο


Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο

Σετ, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα


19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα

22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα

Ύφασμα
Σε απόθεμα
50×70 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα