
Εικόνα λουλούδια σε όμορφο φόντο - 120x40
Λουλούδια
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 100×70 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Πίνακας τοίχου από την εταιρεία Estheti με μαύρο φόντο και πολύχρωμο φλοράλ σχέδιο. Ο καμβάς είναι υφασμάτινος και η πλάτη του πίνακα από ξύλο. Ιδανικός πίνακας για να διακοσμήσει μοναδικά όποιο τοίχο του σπιτιού σας επιθυμείτε. Τοποθετήστε τον σε ένα κενό τοίχο του σπιτιού σας και γεμίστε τον ζωντάνια.
| Πλάτος: | 70 εκ |
|---|---|
| Υψος: | 100 εκ |
| Υλικό | Ξύλο |
|---|---|
| Width | 70 cm, 70 cm, 70 cm, 70 cm |
| Depth | 3 cm, 3 cm, 3 cm, 3 cm |
| Height | 100 cm, 100 cm, 100 cm, 100 cm |
| Total weight | 2.17 kg, 2.17 kg, 2.17 kg, 2.17 kg |
| Κατασκευαστής | Estheti |

Λουλούδια
Σε απόθεμα
100×70 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα

Σετ, ζώα
Σε απόθεμα




Ξύλο

Σετ
Σε απόθεμα


Σετ
Σε απόθεμα
Ξύλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2

Σετ, ζώα
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Σετ, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Ξύλο


4×100 εκ
Σε απόθεμα
Χαρτί
Σε απόθεμα

Ξύλο





15×88 εκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
21×112×44 εκ
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα

6×84×26 εκ, ρουστίκ , ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

54×92×7 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
10×68 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα

Πλαστικό
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα