
Πίνακας Με Κορνίζα (60x90) A-S Emma 179509_1
Ξύλο
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Πίνακας τοίχου με κορνίζα που θα χαρίσει tropical ύφος στο χώρο σας. Ο καμβάς είναι από polyester σε μπεζ φόντο με χρυσές-πράσινες λεπτομέρειες και τυπωτό σχέδιο. Το κάδρο είναι από ξύλο MDF και μοριοσανίδα σε μπεζ χρώμα. Διαθέτει μεταλλικό γάντζο για να κρεμιέται.
| Υλικό | Ξύλο |
|---|---|
| Width | 78 cm |
| Depth | 58 cm |
| Height | 3 cm |
| Total weight | 1.07 kg |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Material | MDF |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα






Με ρολόγια
Σε απόθεμα
4×118 εκ
Σε απόθεμα


Λουλούδια
Σε απόθεμα
Με ρολόγια
Σε απόθεμα
Με ρολόγια
Σε απόθεμα


Σετ, ζώα
Σε απόθεμα
Ρουστίκ
Σε απόθεμα


Σετ
Σε απόθεμα
Με ρολόγια
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα

70×50 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα

Ρουστίκ
Σε απόθεμα
70×50 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα



19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

8×160×56 εκ, μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα

220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα