
Ρολόι Τοίχου (Φ50x4.5) Estheti 753-13023
Μοντέρνο, επιτοίχια
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Ρολόι τοίχου μεγάλο από την εταιρεία Estheti με μοντέρνο σχέδιο. Είναι κατασκευασμένο από μεταλλικό υλικό σε λευκό χρώμα και ξύλο σε φυσική απόχρωση. Η κατασκευή του το καθιστά ανθεκτικό. Οι μεγάλες και ευδιάκριτες ενδείξεις διευκολύνουν την ανάγνωση της ώρας, κάνοντάς το πρακτικό και χρήσιμο. Λειτουργεί με 1 AA μπαταρία η οποία δεν περιλαμβάνεται. Ιδανικό να τοποθετηθεί σε όλους τους χώρους του σπιτιού ή στο γραφείο.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Τοποθέτηση | Επιτοίχια |
| Υλικό | Ξύλο |
| Width | 61 cm, 61 cm, 61 cm, 61 cm |
| Depth | 6 cm, 6 cm, 6 cm, 6 cm |
| Height | 61 cm, 61 cm, 61 cm, 61 cm |
| Total weight | 2 kg, 2 kg, 2 kg, 2 kg |
| Κατασκευαστής | Estheti |

Μοντέρνο, επιτοίχια
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Επιτοίχια

Επιτοίχια, πλαστικό
Σε απόθεμα
Επιτοίχια
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Παράδοση δωρεάν
Επιτοίχια
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2

Επιτοίχια

Μοντέρνο, επιτοίχια, ξύλο
Σε απόθεμα
Επιτοίχια
Σε απόθεμα
Επιτοίχια

Επιτοίχια

Επιτοίχια
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Παράδοση δωρεάν
Μοντέρνο, επιτοίχια
Σε απόθεμα
Επιτοίχια
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2


Επιτοίχια
Σε απόθεμα
Επιτοίχια, πλαστικό
Σε απόθεμα
Επιτοίχια, ξύλο
Σε απόθεμα
Επιτοίχια, ξύλο

Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Επιτοίχια, ξύλο
Σε απόθεμα
Επιτοίχια

Μοντέρνο, επιτοίχια
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, επιτοίχια, ξύλο
Σε απόθεμα

Επιτοίχια

Επιτοίχια, ανατολίτικο

Επιτοίχια

Μοντέρνο, επιτοίχια, πλαστικό
Σε απόθεμα

Επιτοίχια
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2

Επιτοίχια

Ύφασμα
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα
54×92×7 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

45×26 εκ
Σε απόθεμα

21×112×44 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
6×84×26 εκ, ρουστίκ , ξύλο
Σε απόθεμα


Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα