
Ρολόι Τοίχου (Φ60x5) Estheti 753-13024
Μοντέρνο, επιτοίχια, ξύλο
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Ρολόι τοίχου μεγάλο από την εταιρεία Estheti με μοντέρνο σχέδιο. Είναι κατασκευασμένο από ξύλο σε φυσική απόχρωση και λευκό χρώμα. Η κατασκευή του το καθιστά ανθεκτικό. Οι μεγάλες και ευδιάκριτες ενδείξεις διευκολύνουν την ανάγνωση της ώρας, κάνοντάς το πρακτικό και χρήσιμο. Λειτουργεί με 1 AA μπαταρία η οποία δεν περιλαμβάνεται. Ιδανικό να τοποθετηθεί σε όλους τους χώρους του σπιτιού ή στο γραφείο.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Τοποθέτηση | Επιτοίχια |
| Υλικό | Ξύλο |
| Width | 60 cm, 60 cm, 60 cm, 60 cm |
| Depth | 5 cm, 5 cm, 5 cm, 5 cm |
| Height | 61 cm, 61 cm, 61 cm, 61 cm |
| Total weight | 2 kg, 2 kg, 2 kg, 2 kg |
| Κατασκευαστής | Estheti |

Μοντέρνο, επιτοίχια, ξύλο
Σε απόθεμα
Επιτοίχια, πλαστικό
Σε απόθεμα
Επιτοίχια, πλαστικό
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Μοντέρνο, επιτοίχια
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 4
Σε απόθεμα
Επιτοίχια, πλαστικό

Επιτοίχια

Επιτοίχια
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Παράδοση δωρεάν

Επιτοίχια
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2

Επιτοίχια

Επιτοίχια
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Επιτοίχια

Μοντέρνο, επιτοίχια
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 4
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, επιτοίχια, πλαστικό
Σε απόθεμα

Επιτοίχια


Μοντέρνο, επιτοίχια, ξύλο
Σε απόθεμα
Επιτοίχια
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Επιτοίχια
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Παράδοση δωρεάν
Επιτοίχια
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 4
Σε απόθεμα

Επιτοίχια

Επιτοίχια, πλαστικό

Επιτοίχια, πλαστικό
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, επιτοίχια, πλαστικό
Σε απόθεμα


Επιτοίχια
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν

Επιτοίχια, πλαστικό, για την κουζίνα
προς αποστολή σε 1 ημέρα

Ύφασμα
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα

41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

54×92×7 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
21×112×44 εκ
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα


6×84×26 εκ, ρουστίκ , ξύλο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα