
Ρολόι Τοίχου (Φ58) Estheti 753-13027
Επιτοίχια
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Ρολόι τοίχου μεγάλο από την εταιρεία Estheti σε λευκό χρώμα με μπεζ και μαύρες λεπτομέρειες. Έχει vintage σχέδιο. Είναι κατασκευασμένο από μεταλλικό υλικό και ξύλο. Λειτουργεί με 1 AA μπαταρία η οποία δεν περιλαμβάνεται. Ιδανικό να τοποθετηθεί σε όλους τους χώρους του σπιτιού ή στο γραφείο.
| Τοποθέτηση | Επιτοίχια |
|---|---|
| Υλικό | Ξύλο |
| Width | 60 cm |
| Depth | 60 cm |
| Height | 5 cm |
| Total weight | 2 kg |
| Χρώμα | Λευκό |
| Material | Μεταλλικό,Ξύλινο |
| Κατασκευαστής | Estheti |

Επιτοίχια
Σε απόθεμα
Επιτοίχια

Επιτοίχια, ξύλο

Επιτοίχια

Μοντέρνο, επιτοίχια, μέταλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, επιτοίχια
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, επιτοίχια, ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, επιτοίχια, πλαστικό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Επιτοίχια
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο

Επιτοίχια

Επιτοίχια

Επιτοίχια, πλαστικό
Σε απόθεμα
Επιτοίχια

Επιτοίχια

Επιτοίχια

Μοντέρνο, επιτοίχια
Σε απόθεμα
Επιτοίχια

Επιτοίχια

Μοντέρνο, επιτοίχια, ξύλο
Σε απόθεμα
Επιτοίχια

Επιτοίχια
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, επιτοίχια, μέταλο

Μοντέρνο, επιτοίχια, πλαστικό

Επιτοίχια

Επιτοίχια, πλαστικό

Επιτοίχια
Σε απόθεμα
Επιτοίχια


Επιτοίχια

Επιτοίχια

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

12×80 εκ
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
10×62×58 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα
