
Κηροπήγιο (Φ9x19.5) A-S Chandelier Purple 193778A
Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κηροπήγιο από την εταιρεία Estheti σε μαύρο-τερακότα χρώμα με μοντέρνο σχέδιο. Είναι κατασκευασμένο από κεραμικό υλικό. Ιδανικό για να το τοποθετήσετε στο τραπεζάκι του σαλονιού ή την τραπεζαρία σας και να κερδίσετε τις εντυπώσεις. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα είδη της ίδιας σειράς για ένα ολοκληρωμένο σετ.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Σετ | Ναί |
| Υλικό | Κεραμικό |
| Width | 10 cm |
| Depth | 10 cm |
| Height | 21 cm |
| Total weight | 0.43 kg |
| Χρώμα | Τερακότα,Μαύρο |
| Material | Κεραμικό |
| Κατασκευαστής | Estheti |

Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, σετ, κεραμικό
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, εσωτερικού χώρου

Μοντέρνο, κεραμικό
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
προς αποστολή σε 1 ημέρα

Μοντέρνο
Σε απόθεμα

Σετ, μέταλο, εσωτερικού χώρου

Γυαλί
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα
Κεραμικό

Ξύλο, γυαλί, εσωτερικού χώρου
Σε απόθεμα
Γυαλί

Μοντέρνο, κεραμικό
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα
Γυαλί


Γυαλί
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, σετ
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο


Εσωτερικού χώρου, για κεριά τσαγιού
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Σετ, κεραμικό

Σετ, κεραμικό
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα


7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα

220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα