
Διακοσμητική Φιγούρα Άνθρωπος (10.5x8.5x21.5) Estheti 752-27156
Ανατολίτικο
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Επιτραπέζιο διακοσμητικό από την εταιρεία Estheti σε λευκό-μαύρο χρώμα και σχήμα κολοκύθας. Είναι κατασκευασμένο από πολυρεζίνη. Μπορεί να τοποθετηθεί στην τραπεζαρία, τη βιβλιοθήκη ή σε οποιοδήποτε άλλο σημείο επιθυμείτε, ολοκληρώνοντας έτσι τη διακόσμηση.
| Στυλ σχεδιασμού | Ανατολίτικο |
|---|---|
| Width | 18 cm |
| Depth | 18 cm |
| Height | 21 cm |
| Total weight | 0.6 kg |
| Χρώμα | Λευκό |
| Material | Polyresin |
| Κατασκευαστής | Estheti |

Ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα


Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα


Ανατολίτικο
Σε απόθεμα


Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο


Μοντέρνο, ξύλο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα





Ανατολίτικο



Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
132×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα

Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα