
Διακοσμητική Υδρόγειος Σφαίρα (Φ22x32) Estheti 752-19036
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Επιτραπέζιο διακοσμητικό από την Estheti σε χρυσό χρώμα με μαύρη βάση και μοντέρνο σχέδιο καρδιές. Είναι κατασκευασμένο από πολυρεζίνη. Τοποθετήστε το στην τραπεζαρία, την βιβλιοθήκη ή όπου αλλού επιθυμείτε για να ολοκληρώσετε την διακόσμηση του χώρου σας.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο, Ανατολίτικο |
|---|---|
| Width | 11 cm |
| Depth | 7 cm |
| Height | 7 cm |
| Total weight | 0.8 kg |
| Χρώμα | Χρυσό |
| Material | Polyresin |
| Κατασκευαστής | Estheti |

Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ξύλο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ξύλο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα


Μοντέρνο, ξύλο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα


Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Ανατολίτικο
Σε απόθεμα


Ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, διάμετρος, ανατολίτικο

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα


145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα



Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα