
Διακοσμητική Υδρόγειος Σφαίρα (Φ22x32) Estheti 752-19017
Ανατολίτικο
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Βιβλιοστάτες από την Estheti σε χρυσό-μαύρο χρώμα με μοντέρνο σχέδιο. Είναι κατασκευασμένοι από πολυρεζίνη. Ιδανικοί για να τοποθετηθούν σε μια βιβλιοθήκη ή κάποιο ράφι για να κρατάνε τα βιβλία σας και να διακοσμήσουν τα έπιπλά σας.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Width | 42 cm |
| Depth | 39 cm |
| Height | 39 cm |
| Total weight | 0.5 kg |
| Χρώμα | Μαύρο,Χρυσό |
| Material | Polyresin |
| Κατασκευαστής | Estheti |

Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα


Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ξύλο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα



Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Ανατολίτικο
Σε απόθεμα


Ανατολίτικο
Σε απόθεμα



Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα



Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα




Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα


Κλασικό
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ρουστίκ
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ύφασμα, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
45×70 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα



18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα