
Βαμβακοθήκη (Φ9x8.2) T-D Stone Finish Natural 67168104
Για βαμβάκι
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Δοχείο με καπάκι για το βαμβάκι με μοντέρνο σχεδιασμό. Είναι κατασκευασμένο από κεραμικό υλικό σε γκρι χρώμα με εφέ τσιμέντου. Ιδανικό για να κρατήσετε οργανωμένο το μπάνιο σας. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα προϊόντα του ίδιου σετ για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα.
| Τύπος | Για βαμβάκι |
|---|---|
| Width | 8 cm |
| Depth | 10 cm |
| Height | 11 cm |
| Total weight | 0.46 kg |
| Χρώμα | Γκρι |
| Material | Polyresin |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Για βαμβάκι
Σε απόθεμα
Για βαμβάκι
Σε απόθεμα
Για βαμβάκι
Σε απόθεμα
Για βαμβάκι
Σε απόθεμα
Για βαμβάκι
Σε απόθεμα
Για βαμβάκι
Σε απόθεμα
Για βαμβάκι
Σε απόθεμα
Για βαμβάκι
Σε απόθεμα
Για βαμβάκι
Σε απόθεμα

Για καλλυντικά και μακιγιάζ, διάμετρος
Σε απόθεμα
Για βαμβάκι
Σε απόθεμα
Για βαμβάκι
Σε απόθεμα
Διάμετρος
Σε απόθεμα
Για βαμβάκι
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Για βαμβάκι
Σε απόθεμα
Για καθαριστικά ταμπόν, για βαμβάκι, διάμετρος
Σε απόθεμα
Για βαμβάκι
Σε απόθεμα
Για βαμβάκι
Σε απόθεμα

Για βαμβάκι
Σε απόθεμα
Για βαμβάκι
Σε απόθεμα
Για βαμβάκι
Σε απόθεμα
Για βαμβάκι
Σε απόθεμα



Για χαρτομάντηλα
Σε απόθεμα
Για βαμβάκι
Σε απόθεμα


152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα


81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

41×41×7 εκ
Σε απόθεμα