
Βαμβακοθήκη (Φ9.5x11) T-D White/Bamboo 67101210
Για βαμβάκι
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Βάζο με καπάκι για το βαμβάκι από την εταιρεία Nef-Nef σε καραμελέ χρώμα. Είναι κατασκευασμένο από γυαλί. Ταιριάξτε το με τα υπόλοιπα είδη της ίδιας σειράς για μία αρμονική διακόσμηση του μπάνιου σας.
| Τύπος | Για βαμβάκι |
|---|---|
| Width | 10 cm |
| Depth | 10 cm |
| Height | 12 cm |
| Total weight | 0.65 kg |
| Χρώμα | Καφέ |
| Material | Γυάλινο |
| Κατασκευαστής | Nef - Nef Homeware |

Για βαμβάκι
Σε απόθεμα
Για βαμβάκι
Σε απόθεμα
Για βαμβάκι
Σε απόθεμα
Για βαμβάκι
Σε απόθεμα
Για βαμβάκι
Σε απόθεμα
Για βαμβάκι
Σε απόθεμα

Για βαμβάκι
Σε απόθεμα

Για βαμβάκι
Σε απόθεμα
Για βαμβάκι
Σε απόθεμα
Για βαμβάκι
Σε απόθεμα
Για χαρτομάντηλα
Σε απόθεμα


Για βαμβάκι
Σε απόθεμα
Για βαμβάκι
Σε απόθεμα

Για βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Για βαμβάκι
Σε απόθεμα

Για βαμβάκι
Σε απόθεμα
Για βαμβάκι
Σε απόθεμα
Για χαρτομάντηλα
Σε απόθεμα
Για χαρτομάντηλα
Σε απόθεμα

Για βαμβάκι
Σε απόθεμα
Για χαρτομάντηλα
Σε απόθεμα
Για βαμβάκι
Σε απόθεμα

Για βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

8×160×56 εκ, μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα

75×5 εκ, ύφασμα, κλασικά παράθυρα
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα


22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα