
Βαμβακοθήκη (Φ9.5x11) T-D Cappuccino/Bamboo 67101166
Για βαμβάκι
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Δοχείο με καπάκι, για το βαμβάκι με μοντέρνο σχεδιασμό. Είναι κατασκευασμένο από κεραμικό υλικό σε σιέλ χρώμα με καπάκι από ξύλο bamboo. Ιδανικό για να κρατήσετε οργανωμένο το μπάνιο σας. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα προϊόντα του ίδιου σετ για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα.
| Τύπος | Για βαμβάκι |
|---|---|
| Width | 10 cm |
| Depth | 10 cm |
| Height | 11 cm |
| Total weight | 0.432 kg |
| Χρώμα | Γαλάζιο |
| Material | Polyresin |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Για βαμβάκι
Σε απόθεμα
Για βαμβάκι
Σε απόθεμα
Για βαμβάκι
Σε απόθεμα
Για βαμβάκι
Σε απόθεμα
Για βαμβάκι
Σε απόθεμα
Για βαμβάκι
Σε απόθεμα
Για βαμβάκι
Σε απόθεμα


Για βαμβάκι
Σε απόθεμα


Για βαμβάκι
Σε απόθεμα
Για βαμβάκι
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Για βαμβάκι
Σε απόθεμα


Για βαμβάκι
Σε απόθεμα
Για βαμβάκι
Σε απόθεμα
Για βαμβάκι
Σε απόθεμα


Για βαμβάκι
Σε απόθεμα

Για βαμβάκι
Σε απόθεμα


Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Για βαμβάκι
Σε απόθεμα
Για βαμβάκι
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα


7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
27×4 εκ
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
11×53×41 εκ
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
16×100×29 εκ, με πόδια, μοντέρνο
Σε απόθεμα