
Βαμβακοθήκη (Φ9.5x11) T-D Terracotta/Bamboo 67101125
Για βαμβάκι
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Δοχείο με καπάκι, για το βαμβάκι με μοντέρνο σχεδιασμό. Είναι κατασκευασμένο από κεραμικό υλικό στο χρώμα της ώχρας με καπάκι από ξύλο bamboo. Ιδανικό για να κρατήσετε οργανωμένο το μπάνιο σας. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα προϊόντα του ίδιου σετ για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα.
| Τύπος | Για βαμβάκι |
|---|---|
| Width | 10 cm |
| Depth | 10 cm |
| Height | 11 cm |
| Total weight | 0.432 kg |
| Χρώμα | Ώχρα |
| Material | Polyresin |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Για βαμβάκι
Σε απόθεμα

Για βαμβάκι
Σε απόθεμα
Για βαμβάκι
Σε απόθεμα

Για βαμβάκι
Σε απόθεμα
Για βαμβάκι
Σε απόθεμα
Για βαμβάκι
Σε απόθεμα
Για βαμβάκι
Σε απόθεμα

Για βαμβάκι
Σε απόθεμα
Για βαμβάκι
Σε απόθεμα
Για βαμβάκι
Σε απόθεμα

Για βαμβάκι
Σε απόθεμα
Για βαμβάκι
Σε απόθεμα

Για βαμβάκι
Σε απόθεμα
Για βαμβάκι
Σε απόθεμα

Για βαμβάκι
Σε απόθεμα
Για χαρτομάντηλα
Σε απόθεμα


Για βαμβάκι
Σε απόθεμα


Για βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα



Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
132×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα

Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
