
Βαμβακοθήκη (Φ9.5x11) T-D D.Grey/Bamboo 67101260
Για βαμβάκι
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Δοχείο με καπάκι, για το βαμβάκι με μοντέρνο σχεδιασμό. Είναι κατασκευασμένο από κεραμικό υλικό σε ιβουάρ χρώμα με καπάκι από ξύλο bamboo. Ιδανικό για να κρατήσετε οργανωμένο το μπάνιο σας. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα προϊόντα του ίδιου σετ για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα.
| Τύπος | Για βαμβάκι |
|---|---|
| Width | 10 cm |
| Depth | 10 cm |
| Height | 11 cm |
| Total weight | 0.432 kg |
| Χρώμα | Εκρού |
| Material | Polyresin |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Για βαμβάκι
Σε απόθεμα
Για βαμβάκι
Σε απόθεμα
Για βαμβάκι
Σε απόθεμα
Για βαμβάκι
Σε απόθεμα
Για βαμβάκι
Σε απόθεμα
Για βαμβάκι
Σε απόθεμα
Για καθαριστικά ταμπόν, για βαμβάκι, διάμετρος
Σε απόθεμα

Για βαμβάκι
Σε απόθεμα

Για βαμβάκι
Σε απόθεμα
Για βαμβάκι
Σε απόθεμα
Διάμετρος
Σε απόθεμα
Για βαμβάκι
Σε απόθεμα

Για βαμβάκι
Σε απόθεμα
Για καλλυντικά και μακιγιάζ, διάμετρος
Σε απόθεμα

Για βαμβάκι
Σε απόθεμα

Για βαμβάκι
Σε απόθεμα

Για βαμβάκι
Σε απόθεμα
Για χαρτομάντηλα
Σε απόθεμα
Για βαμβάκι
Σε απόθεμα

Για βαμβάκι
Σε απόθεμα
Για βαμβάκι
Σε απόθεμα

Για βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Για βαμβάκι
Σε απόθεμα
Πλάτος, βάθος

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα


81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

13×92×43 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα


60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
50×70 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα
38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα