
9,9 €
Θήκη Για Χαρτομάντηλα (24x14x8.5) Estia Bamboo Essentials 02-13134
Για χαρτομάντηλα
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Δοχείο με καπάκι για δίσκους ντεμακιγιάζ σε εκρού χρώμα. Είναι κατασκευασμένο από κεραμικό υλικό. Ιδανικό για την αποθήκευση δίσκων ντεμακιγιάζ ή βαμβακιού, προσφέρει πρακτική λύση καθημερινής χρήσης. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα αξεσουάρ της ίδιας σειράς για να οργανώσετε το μπάνιο σας.
| Τύπος | Για καθαριστικά ταμπόν, Για βαμβάκι |
|---|---|
| Χρώμα | Μπέζ |
| Width | 7 cm |
| Depth | 7 cm |
| Height | 18 cm |
| Total weight | 0.33 kg |
| Material | Polyresin |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Για χαρτομάντηλα
Σε απόθεμα
Για χαρτομάντηλα, διάμετρος
Σε απόθεμα

Για χαρτομάντηλα
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα

Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
