
Βαμβακοθήκη & Δοχείο Για Μπατονέτες (Σετ) F-V Cork 214775
Για βαμβάκι
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Βάζο με καπάκι για το βαμβάκι σε μπορντώ απόχρωση και μίνιμαλ σχεδιασμό ιδανικό να ταιριάξει σε κάθε μπάνιο από την εταιρεία Nef-Nef. Κατασκευασμένο από polyresin υλικό. Ταιριάξτε το με τα υπόλοιπα είδη της ίδιας σειράς για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα.
| Τύπος | Για βαμβάκι |
|---|---|
| Width | 7 cm |
| Depth | 7 cm |
| Height | 10 cm |
| Total weight | 0.6 kg |
| Χρώμα | Μπορντώ |
| Material | Polyresin |
| Κατασκευαστής | Nef - Nef Homeware |

Για βαμβάκι
Σε απόθεμα
Για βαμβάκι
Σε απόθεμα
Για βαμβάκι
Σε απόθεμα
Για βαμβάκι
Σε απόθεμα
Για βαμβάκι
Σε απόθεμα
Για χαρτομάντηλα
Σε απόθεμα
Για βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Για βαμβάκι
Σε απόθεμα
Για βαμβάκι
Σε απόθεμα
Για βαμβάκι
Σε απόθεμα
Για βαμβάκι
Σε απόθεμα
Για βαμβάκι
Σε απόθεμα

Για βαμβάκι
Σε απόθεμα
Για βαμβάκι
Σε απόθεμα


Για βαμβάκι
Σε απόθεμα
Για βαμβάκι
Σε απόθεμα
Για χαρτομάντηλα
Σε απόθεμα



Για βαμβάκι
Σε απόθεμα
Για χαρτομάντηλα
Σε απόθεμα


Για χαρτομάντηλα
Σε απόθεμα
Για βαμβάκι
Σε απόθεμα
Για βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

21×78×21 εκ, παιδικά κρεβάτια ταξιδίου, με ρόδες
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα