
Βαμβακοθήκη (Φ10x7.5) T-D 6782260
Για βαμβάκι
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Δοχείο με καπάκι για το βαμβάκι κατασκευασμένο από ξύλο bamboo σε μπεζ χρώμα. Ιδανικό δοχείο που θα ταιριάξει με όλα τα είδη διακόσμησης. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα είδη της ίδιας σειράς για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα στο μπάνιο σας.
| Τύπος | Για βαμβάκι |
|---|---|
| Χρώμα | Μπέζ |
| Width | 10 cm |
| Depth | 10 cm |
| Height | 10 cm |
| Total weight | 0.22 kg |
| Material | Bamboo |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Για βαμβάκι
Σε απόθεμα

Για βαμβάκι
Σε απόθεμα
Για βαμβάκι
Σε απόθεμα

Για βαμβάκι
Σε απόθεμα
Για βαμβάκι
Σε απόθεμα
Για βαμβάκι
Σε απόθεμα


Για καθαριστικά ταμπόν, για βαμβάκι, διάμετρος
Σε απόθεμα
Για βαμβάκι
Σε απόθεμα




Για βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Για βαμβάκι
Σε απόθεμα
Για καλλυντικά και μακιγιάζ, διάμετρος
Σε απόθεμα
Για βαμβάκι
Σε απόθεμα
Για βαμβάκι
Σε απόθεμα
Για βαμβάκι
Σε απόθεμα
Για βαμβάκι
Σε απόθεμα
Για καλλυντικά και μακιγιάζ, διάμετρος
Σε απόθεμα
Για βαμβάκι
Σε απόθεμα

Για βαμβάκι
Σε απόθεμα
Για καλλυντικά και μακιγιάζ, διάμετρος
Σε απόθεμα
Για βαμβάκι, διάμετρος
Σε απόθεμα
Για χαρτομάντηλα
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα


81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα



60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
24×20 εκ, ελαστικά
Σε απόθεμα
30×27 εκ, για αγόρια, για την κούνια
Σε απόθεμα
42×32 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα