
Βαμβακοθήκη (9.8x10.5) T-D 6785210
Για βαμβάκι
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Βάζο με καπάκι για το βαμβάκι από την εταιρεία Nef-Nef διάφανο με ανάγλυφη επιφάνεια. Είναι κατασκευασμένο από γυαλί. Ταιριάξτε το με τα υπόλοιπα είδη της ίδιας σειράς για μία αρμονική διακόσμηση του μπάνιου σας.
| Τύπος | Για βαμβάκι |
|---|---|
| Width | 9 cm |
| Depth | 9 cm |
| Height | 11 cm |
| Total weight | 0.225 kg |
| Χρώμα | Διάφανο |
| Material | Γυάλινο |
| Κατασκευαστής | Nef - Nef Homeware |

Για βαμβάκι
Σε απόθεμα


Για βαμβάκι
Σε απόθεμα


Για χαρτομάντηλα
Σε απόθεμα


Για βαμβάκι
Σε απόθεμα

Για βαμβάκι
Σε απόθεμα




Για χαρτομάντηλα
Σε απόθεμα
Για βαμβάκι
Σε απόθεμα

Για χαρτομάντηλα
Σε απόθεμα
Για χαρτομάντηλα
Σε απόθεμα

Για χαρτομάντηλα
Σε απόθεμα

Για βαμβάκι
Σε απόθεμα

Για χαρτομάντηλα
Σε απόθεμα
Για βαμβάκι
Σε απόθεμα
Για βαμβάκι
Σε απόθεμα
Για χαρτομάντηλα
Σε απόθεμα
Για χαρτομάντηλα
Σε απόθεμα
Για βαμβάκι
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
8×160×56 εκ, μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

75×5 εκ, ύφασμα, κλασικά παράθυρα
Σε απόθεμα

22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα