
45 €
Θήκη Για Χαρτομάντηλα Pam & Co 120-403 Black Matte
Για χαρτομάντηλα, διάμετρος
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Δοχείο με καπάκι για βαμβάκι ή δίσκους ντεμακιγιάζ. Είναι κεραμικό, κατασκευασμένο από δολομίτη, με ριγέ σχέδιο σε κίτρινο και λευκό χρώμα. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα προϊόντα του ίδιου σετ για μία ολοκληρωμένη διακόσμηση στο μπάνιο σας.
| Τύπος | Για βαμβάκι |
|---|---|
| Χρώμα | Κίτρινο |
| Width | 10 cm |
| Depth | 10 cm |
| Height | 13 cm |
| Total weight | 0.41 kg |
| Material | Κεραμικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Για χαρτομάντηλα, διάμετρος
Σε απόθεμα
Για χαρτομάντηλα
Σε απόθεμα
Για χαρτομάντηλα
Σε απόθεμα


Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
21×78×21 εκ, παιδικά κρεβάτια ταξιδίου, με ρόδες
Σε απόθεμα
145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα

13×96×36 εκ
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα