
9,9 €
Θήκη Για Χαρτομάντηλα (24x14x8.5) Estia Bamboo Essentials 02-13134
Για χαρτομάντηλα
Σε απόθεμαΚαλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 8,99 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Δοχείο με καπάκι για βαμβάκι ή δίσκους ντεμακιγιάζ. Είναι κατασκευασμένο από πολυρητίνη σε λευκό χρώμα με εφέ μαρμάρου. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα προϊόντα του ίδιου σετ για μία ολοκληρωμένη διακόσμηση στο μπάνιο σας.
| Τύπος | Για βαμβάκι |
|---|---|
| Χρώμα | Άσπρο |
| Width | 9 cm |
| Depth | 9 cm |
| Height | 13 cm |
| Total weight | 0.414 kg |
| Material | Polyresin |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Για χαρτομάντηλα
Σε απόθεμα


Για χαρτομάντηλα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα

19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα

22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα



Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα