
Τεχνητό Λουλούδι Σε Γλάστρα 8.5εκ. Marhome 04-19319-1
Σε γλάστρα
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Διακοσμητικό γλαστράκι με τεχνητό φυτό της εταιρείας Marhome. Αποτελείται από λευκό κασπώ και πράσινο φυτό με λευκά άνθη κατασκευασμένα από πλαστικό υλικό. Χρησιμοποιήστε τεχνητά φυτά για να διακοσμήσετε τους εσωτερικούς ή εξωτερικούς χώρου σας και να ανανεώσετε την αισθητική τους!
| Τύπος | Σε γλάστρα |
|---|---|
| Width | 13 cm |
| Depth | 9 cm |
| Height | 9 cm |
| Total weight | 0.2 kg |
| Χρώμα | Πράσινο,Λευκό,Κόκκινο |
| Material | Πλαστικό |
| Κατασκευαστής | Marhome |

Σε γλάστρα
Σε απόθεμα
Σε γλάστρα
Σε απόθεμα
Σε γλάστρα
Σε απόθεμα
Σε γλάστρα
Σε απόθεμα
Σε γλάστρα
Σε απόθεμα
Σε γλάστρα
Σε απόθεμα
Σε γλάστρα
Σε απόθεμα
Σε γλάστρα
Σε απόθεμα
Σε γλάστρα
Σε απόθεμα


Σε γλάστρα
Σε απόθεμα


Σε γλάστρα
Σε απόθεμα
Σε γλάστρα
Σε απόθεμα



Σε γλάστρα
Σε απόθεμα








Σε γλάστρα
Σε απόθεμα




Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
132×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα

Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


Ανατολίτικο
Σε απόθεμα