
66,96 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Τεχνητό φυτό κατασκευασμένο από πλαστικό υλικό σε πράσινο χρώμα. Είναι τοποθετημένο σε γλάστρα, κατασκευασμένη από κεραμικό υλικό σε μπεζ χρώμα με εφέ ξύλου. Χρησιμοποιήστε τεχνητά φυτά για να διακοσμήσετε όλα τα δωμάτια και τη βεράντα του σπιτιού σας και να αλλάξετε την διάθεση του εσωτερικού ή εξωτερικού σας χώρου. Διαστάσεις γλάστρας: Φ17εκ.x10εκ.Υ
| Τύπος | Σε γλάστρα |
|---|---|
| Width | 9 cm |
| Depth | 17 cm |
| Height | 9 cm |
| Total weight | 0.4 kg |
| Χρώμα | Πράσινο |
| Material | Κεραμικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |






Σε γλάστρα
Σε απόθεμα









Σε γλάστρα
Σε απόθεμα










Σε γλάστρα
Σε απόθεμα


Σε γλάστρα
Σε απόθεμα

Σε γλάστρα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα


Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα
193×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα

37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
18×35×53 εκ
Σε απόθεμα

83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα

13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα