
13,68 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Χριστουγεννιάτικο φυτό σε γλάστρα, με κλαδιά έλατου και κουκουνάρια. Το γλαστράκι είναι κατασκευασμένο από πλαστικό ψάθινο υλικό. Χρησιμοποιήστε τεχνητά φυτά για να τα διακοσμήσετε μέσα σε ένα βάζο και να δώσετε γιορτινή νότα στο χώρο σας.
| Τύπος | Σε γλάστρα |
|---|---|
| Width | 19 cm |
| Depth | 19 cm |
| Height | 19 cm |
| Total weight | 0.25 kg |
| Χρώμα | Πράσινο |
| Material | Πλαστικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |































Σε γλάστρα
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα

81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα