
8,8 €
Τεχνητό Φυτό Σε Γλάστρα 24εκ. Marhome 04-18002-1
Σε γλάστρα
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Τεχνητό φυτό bamboo σε διακοσμητική γλάστρα. Αποτελείται από ψάθινη γλάστρα σε μπεζ χρώμα και πράσινο φυτό κατασκευασμένο από πλαστικό υλικό. Χρησιμοποιήστε τεχνητά φυτά για να διακοσμήσετε τους εσωτερικούς ή εξωτερικούς χώρου σας και να ανανεώσετε την αισθητική τους.
| Τύπος | Σε γλάστρα |
|---|---|
| Χρώμα | Πράσινο |
| Width | 30 cm |
| Depth | 30 cm |
| Height | 46 cm |
| Total weight | 0.56 kg |
| Material | Πλαστικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Σε γλάστρα
Σε απόθεμα


Σε γλάστρα
Σε απόθεμα
Σε γλάστρα
Σε απόθεμα
Σε γλάστρα
Σε απόθεμα

Μπουκέτα, διάμετρος
Σε απόθεμα










Σε γλάστρα
Σε απόθεμα



Σε γλάστρα
Σε απόθεμα
Σε γλάστρα
Σε απόθεμα
Σε γλάστρα
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα


81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

41×41×7 εκ
Σε απόθεμα