
Τεχνητό Λουλούδι Σε Γλάστρα 16εκ. Marhome 00-00-21709-2
Σε γλάστρα
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Διακοσμητικό γλαστράκι με τεχνητό φυτό της εταιρείας Marhome. Αποτελείται από λευκό πλαστικό κασπώ και πράσινο φυτό με άνθη σε λευκό χρώμα, κατασκευασμένα από πλαστικό υλικό. Χρησιμοποιήστε τεχνητά φυτά για να διακοσμήσετε τους εσωτερικούς ή εξωτερικούς χώρου σας και να ανανεώσετε την αισθητική τους!
| Τύπος | Σε γλάστρα |
|---|---|
| Width | 16 cm |
| Depth | 7 cm |
| Height | 7 cm |
| Total weight | 0.2 kg |
| Χρώμα | Πράσινο,Λευκό,Λευκό |
| Material | Πλαστικό |
| Κατασκευαστής | Marhome |

Σε γλάστρα
Σε απόθεμα

Σε γλάστρα
Σε απόθεμα

Σε γλάστρα
Σε απόθεμα
Σε γλάστρα
Σε απόθεμα

Σε γλάστρα
Σε απόθεμα









Σε γλάστρα
Σε απόθεμα
Σε γλάστρα
Σε απόθεμα



Σε γλάστρα
Σε απόθεμα
Σε γλάστρα
Σε απόθεμα




Σε γλάστρα
Σε απόθεμα



Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα

22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


23×17 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα