
42,99 €
Τεχνητό Φυτό Σε Γλάστρα (Φ23.3x80) A-S Maxime 206637
Σε γλάστρα
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Διακοσμητική γλάστρα με τεχνητό φυτό σε πράσινο χρώμα και κατασκευασμένο από πλαστικό υλικό. Η γλάστρα είναι ψάθινη σε καφέ χρώμα. Χρησιμοποιήστε ψεύτικα φυτά για να διακοσμήσετε τον εσωτερικό ή εξωτερικό σας χώρο! Το άνοιγμα του φυτού στο πάνω μέρος φτάνει τα Φ50εκ.
| Τύπος | Σε γλάστρα |
|---|---|
| Width | 50 cm |
| Depth | 50 cm |
| Height | 48 cm |
| Total weight | 0.9 kg |
| Χρώμα | Πράσινο |
| Material | Πλαστικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Σε γλάστρα
Σε απόθεμα


Σε γλάστρα
Σε απόθεμα


Σε γλάστρα
Σε απόθεμα













Σε γλάστρα
Σε απόθεμα



Σε γλάστρα
Σε απόθεμα







152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα

81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα