
28,99 €
Τεχνητό Λουλούδι Σε Γλάστρα 81εκ. A-S Orchid Asia 214107
Σε γλάστρα
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Διακοσμητικό τεχνητό φυτό σε πράσινες αποχρώσεις κατασκευασμένο από πλαστικό υλικό. Είναι τοποθετημένο σε γλάστρα κατασκευασμένη από φυσική ψάθα σε μπεζ χρώμα. Διαθέτει σχοινί για να το κρεμάτε. Χρησιμοποιήστε τεχνητά φυτά για να διακοσμήσετε με ευκολία τον εσωτερικό ή τον εξωτερικό σας χώρο.
| Τύπος | Σε γλάστρα |
|---|---|
| Width | 25 cm |
| Depth | 27 cm |
| Height | 25 cm |
| Total weight | 0.4 kg |
| Χρώμα | Πράσινο |
| Material | Πλαστικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Σε γλάστρα
Σε απόθεμα
Σε γλάστρα
Σε απόθεμα


Σε γλάστρα, τεχνητά δέντρα, διάμετρος










Σε γλάστρα
Σε απόθεμα





Σε γλάστρα, τεχνητά δέντρα, διάμετρος


Σε γλάστρα
Σε απόθεμα









Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα


13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα
13×92×43 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
176×34 εκ, μοντέρνο, όρθια
Σε απόθεμα

83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
41×27 εκ
Σε απόθεμα

38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα