
109,87 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Τεχνητό φυτό κατασκευασμένο από πλαστικό υλικό σε πράσινο χρώμα. Είναι τοποθετημένο σε ψάθινη γλάστρα με μπεζ χρώμα. Χρησιμοποιήστε τεχνητά φυτά για να διακοσμήσετε όλα τα δωμάτια και τη βεράντα του σπιτιού σας και να αλλάξετε την διάθεση του εσωτερικού ή εξωτερικού σας χώρου.
| Τύπος | Σε γλάστρα |
|---|---|
| Width | 30 cm |
| Depth | 45 cm |
| Height | 30 cm |
| Total weight | 0.43 kg |
| Χρώμα | Πράσινο |
| Material | Πλαστικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |



Σε γλάστρα
Σε απόθεμα


Σε γλάστρα
Σε απόθεμα






Σε γλάστρα
Σε απόθεμα











Σε γλάστρα
Σε απόθεμα
Σε γλάστρα
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


Σε γλάστρα
Σε απόθεμα



Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
132×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα