
Τεχνητό Φυτό Σε Γλάστρα (Φ22x35) A-S Lavender 214054
Σε γλάστρα
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Διακοσμητικό τεχνητό φυτό σε πράσινες αποχρώσεις κατασκευασμένο από πλαστικό. Διαθέτει σχοινί για να τη κρεμάτε. Χρησιμοποιήστε τεχνητά φυτά για να διακοσμήσετε με ευκολία τον εσωτερικό ή τον εξωτερικό σας χώρο.
| Τύπος | Σε γλάστρα |
|---|---|
| Width | 46 cm |
| Depth | 46 cm |
| Height | 6 cm |
| Total weight | 1.65 kg |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Material | Ξύλινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Σε γλάστρα
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Σε γλάστρα
Σε απόθεμα

Σε γλάστρα
Σε απόθεμα




Σε γλάστρα
Σε απόθεμα





Σε γλάστρα
Σε απόθεμα
Σε γλάστρα
Σε απόθεμα



Σε γλάστρα
Σε απόθεμα


Σε γλάστρα
Σε απόθεμα

Σε γλάστρα
Σε απόθεμα




Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα


Κλασικό
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ρουστίκ
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ύφασμα, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
45×70 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα



18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα