
Tεχνητό φυτό σε γλάστρα Aρέκα - 300cm
Σε γλάστρα
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάνΚαλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 349,99 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Τεχνητό φυτό που μοιάζει με αληθινό, ενώ συνεχίζει να φαίνεται φρέσκο στο πέρασμα του χρόνου. Ιδανικό εάν δεν μπορείτε να έχετε ένα αληθινό φυτό, αλλά θέλετε πάντα να απολαμβάνετε την ομορφιά της φύσης. Είναι κατάλληλο για χρήση, τόσο σε εσωτερικούς, όσο και σε εξωτερικούς χώρους. Μπορείτε να λυγίσετε και να προσαρμόσετε τα κλαδιά όπως θέλετε, χάρη στο ατσάλινο σύρμα μέσα στο κοτσάνι του. Xαρακτηριστικά Υλικό: Πολυπροπυλένιο Καθαριότητα: Σκουπίστε με ένα στεγνό πανί Διαστάσεις Mήκος: 32cm Πλάτος: 23cm Ύψος: 300cm Βάρος: 20.4 kg
| Τύπος | Σε γλάστρα |
|---|---|
| Είδος | Τεχνητοί φόίνικες |
| Χρώμα | Πράσινο |
| Κατασκευαστής | BOX37211 THE NETHERLANDS |

Σε γλάστρα
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάνΣε γλάστρα, τεχνητοί φόίνικες
Σε γλάστρα, τεχνητοί κάκτοι
Σε απόθεμαΣε γλάστρα, τεχνητοί φόίνικες
Σε γλάστρα, τεχνητές παιώνιες
Σε απόθεμα

Σε γλάστρα, τεχνητά τριαντάφυλλα
Σε απόθεμαΣε γλάστρα, τεχνητοί φόίνικες
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάνΣε γλάστρα


Σε γλάστρα, τεχνητά τριαντάφυλλα
Σε απόθεμα
Τεχνητά τριαντάφυλλα, μπουκέτα
Σε απόθεμαΣε γλάστρα

Μπουκέτα
Σε απόθεμα
Σε γλάστρα
Σε απόθεμαΣε γλάστρα
