
Τεχνητό Φυτό Σε Γλάστρα (Φ45x45) A-S Clemy 206609
Σε γλάστρα
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Τεχνητό φυτό σε γλάστρα με άνθη λεβάντας. Είναι κατασκευασμένο από πλαστικό υλικό με φύλλωμα σε πράσινο και μωβ χρώμα. Το γλαστράκι είναι λευκό από κεραμικό υλικό. Χρησιμοποιήστε τεχνητά φυτά και λουλούδια για να ανανεώσετε την διακόσμηση του χώρου σας.
| Τύπος | Σε γλάστρα |
|---|---|
| Width | 22 cm |
| Depth | 22 cm |
| Height | 35 cm |
| Total weight | 0.54 kg |
| Χρώμα | Πράσινο |
| Material | Πλαστικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Σε γλάστρα
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Σε γλάστρα
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Σε γλάστρα
Σε απόθεμα

Σε γλάστρα
Σε απόθεμα



Σε γλάστρα
Σε απόθεμα
Σε γλάστρα
Σε απόθεμα







Σε γλάστρα
Σε απόθεμα








Σε γλάστρα
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα


Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ρουστίκ
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ύφασμα, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
45×70 εκ
Σε απόθεμα


18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ρουστίκ
Σε απόθεμα