
Τεχνητό Λουλούδι Σε Γλάστρα 13εκ. Marhome 00-00-19318-2
Σε γλάστρα
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Διακοσμητικό γλαστράκι με τεχνητό λουλούδι της εταιρείας Marhome. Αποτελείται από λευκό κασπώ και πράσινο φυτό με μωβ άνθη κατασκευασμένα από πλαστικό υλικό. Χρησιμοποιήστε τεχνητά φυτά για να διακοσμήσετε τους εσωτερικούς ή εξωτερικούς χώρου σας και να ανανεώσετε την αισθητική τους!
| Τύπος | Σε γλάστρα |
|---|---|
| Width | 13 cm |
| Depth | 9 cm |
| Height | 9 cm |
| Total weight | 0.2 kg |
| Χρώμα | Μωβ |
| Material | Πλαστικό |
| Κατασκευαστής | Marhome |

Σε γλάστρα
Σε απόθεμα
Σε γλάστρα
Σε απόθεμα
Σε γλάστρα
Σε απόθεμα
Σε γλάστρα
Σε απόθεμα
Σε γλάστρα
Σε απόθεμα
Σε γλάστρα
Σε απόθεμα

Σε γλάστρα
Σε απόθεμα


Σε γλάστρα
Σε απόθεμα

Σε γλάστρα
Σε απόθεμα
Σε γλάστρα
Σε απόθεμα
Σε γλάστρα
Σε απόθεμα




Σε γλάστρα
Σε απόθεμα
Μπουκέτα, διάμετρος
Σε απόθεμα








Σε γλάστρα
Σε απόθεμα


Με καθρέφτη
Σε απόθεμα



81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
132×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα


Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα