
Τεχνητό Φυτό Σε Γλάστρα 8.5εκ. Marhome 00-00-19319-3
Σε γλάστρα
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Διακοσμητικό γλαστράκι με τεχνητό λουλούδι της εταιρείας Marhome. Αποτελείται από λευκό κασπώ και πράσινο φυτό με πορτοκαλί άνθη κατασκευασμένα από πλαστικό υλικό. Χρησιμοποιήστε τεχνητά φυτά για να διακοσμήσετε τους εσωτερικούς ή εξωτερικούς χώρου σας και να ανανεώσετε την αισθητική τους!
| Τύπος | Σε γλάστρα |
|---|---|
| Width | 13 cm |
| Depth | 9 cm |
| Height | 9 cm |
| Total weight | 0.2 kg |
| Χρώμα | Πορτοκαλί |
| Material | Πλαστικό |
| Κατασκευαστής | Marhome |

Σε γλάστρα
Σε απόθεμα
Σε γλάστρα
Σε απόθεμα
Σε γλάστρα
Σε απόθεμα
Σε γλάστρα
Σε απόθεμα
Σε γλάστρα
Σε απόθεμα
Σε γλάστρα
Σε απόθεμα
Σε γλάστρα
Σε απόθεμα
Σε γλάστρα
Σε απόθεμα
Σε γλάστρα
Σε απόθεμα

Σε γλάστρα
Σε απόθεμα

Σε γλάστρα
Σε απόθεμα
Σε γλάστρα
Σε απόθεμα
Σε γλάστρα
Σε απόθεμα



Σε γλάστρα
Σε απόθεμα











Σε γλάστρα
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ρουστίκ
Σε απόθεμα


7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
45×70 εκ
Σε απόθεμα
Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα




8×10×41 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα