
Βρεφική Μαξιλαροθήκη (35x45) Dimcol Cloudy Bear 582 White - Pink
23×8 εκ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 50×70 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Παιδική μαξιλαροθήκη φάκελος από την εταιρεία Dimcol. Έχει λευκό φόντο με σχέδιο ζωάκια σε ροζ-γκρι αποχρώσεις. Είναι κατασκευασμένη από 100% βαμβάκι 144 κλωστών που την καθιστά απαλή και ανθεκτική. Συνδυάστε την με τα υπόλοιπα είδη της ίδιας σειράς για ένα ολοκληρωμένο σετ. Συσκευασία Polybag. Ελληνικής κατασκευής. **Το σχέδιο στην μαξιλαροθήκη ενδέχεται να διαφέρει από αυτό της φωτογραφίας, καθώς η εταιρεία παράγει μαξιλαροθήκες από όλο το σχέδιο του υφάσματος και τις συσκευάζει με τυχαία σειρά.**
| Πλάτος: | 50 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 70 εκ |
| Width | 22 cm |
|---|---|
| Depth | 15 cm |
| Height | 3 cm |
| Total weight | 0.3 kg |
| Χρώμα | Χακί,Μπεζ |
| Material | 100% Βαμβάκι |
| Κατασκευαστής | Dimcol |

23×8 εκ
Σε απόθεμα
50×70 εκ
Σε απόθεμα

50×70 εκ
Σε απόθεμα
50×70 εκ
προς αποστολή σε 5 ημέρες



50×70 εκ
Σε απόθεμα


50×70 εκ
προς αποστολή σε 1 ημέρα


23×8 εκ
Σε απόθεμα
23×8 εκ
Σε απόθεμα

50×70 εκ
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

50×70 εκ
Σε απόθεμα


Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
50×70 εκ
Σε απόθεμα
23×8 εκ
Σε απόθεμα
23×8 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα



19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
8×160×56 εκ, μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα

220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα


22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα