
Παιδική Μαξιλαροθήκη (50x70) Dimcol Animals 571 White - Pink
50×70 εκ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 23×8 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Βρεφική μαξιλαροθήκη φάκελος από την εταιρεία Dimcol. Έχει λευκό φόντο με σχέδιο ζωάκια σε ροζ-πολύχρωμες αποχρώσεις. Είναι κατασκευασμένη από 100% βαμβάκι 144 κλωστών που την καθιστά απαλή και ανθεκτική. Συνδυάστε την με τα υπόλοιπα είδη της ίδιας σειράς για ένα ολοκληρωμένο σετ. Συσκευασία Polybag. Ελληνικής κατασκευής. **Το σχέδιο στην μαξιλαροθήκη ενδέχεται να διαφέρει από αυτό της φωτογραφίας, καθώς η εταιρεία παράγει μαξιλαροθήκες από όλο το σχέδιο του υφάσματος και τις συσκευάζει με τυχαία σειρά.**
| Πλάτος: | 23 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 8 εκ |
| Width | 23 cm |
|---|---|
| Depth | 8 cm |
| Height | 1 cm |
| Total weight | 0.2 kg |
| Χρώμα | Λευκό,Ροζ |
| Material | 100% Βαμβάκι |
| Κατασκευαστής | Dimcol |

50×70 εκ
Σε απόθεμα

50×70 εκ
Σε απόθεμα


Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
50×70 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
50×70 εκ
Σε απόθεμα




23×8 εκ
Σε απόθεμα



23×8 εκ
Σε απόθεμα

23×8 εκ
Σε απόθεμα

50×70 εκ
Σε απόθεμα

23×8 εκ
Σε απόθεμα

23×8 εκ
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα


7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα

220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα