
Μαξιλαροθήκη (50x70) Dimcol 209 Unicorn White-Salmon
50×70 εκ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 23×8 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Βρεφική μαξιλαροθήκη φάκελος σε λευκό φόντο , με σομόν λεπτομέρειες και σχέδιο μονόκερους από την εταιρία Dimcol. Είναι κατασκευασμένη από 100% βαμβάκι 144 κλωστών που την καθιστά απαλή και ανθεκτική. Συνδυάστε την με τα υπόλοιπα είδη της ίδιας σειράς για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα. Συσκευασία polybag.
| Πλάτος: | 23 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 8 εκ |
| Width | 23 cm |
|---|---|
| Depth | 8 cm |
| Height | 1 cm |
| Total weight | 0.2 kg |
| Χρώμα | Λευκό,Ροζ |
| Material | 100% Βαμβάκι |
| Κατασκευαστής | Dimcol |

50×70 εκ
Σε απόθεμα

23×8 εκ
Σε απόθεμα



50×70 εκ
Σε απόθεμα

23×8 εκ
Σε απόθεμα





23×8 εκ
Σε απόθεμα






50×70 εκ
προς αποστολή σε 5 ημέρες



Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

50×70 εκ
Σε απόθεμα

23×8 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα


81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα


Ύφασμα
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Για αγόρια, για την κούνια, βαμβάκι
Σε απόθεμα
83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
16×100×29 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
220×240 εκ
Σε απόθεμα
12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα