
Μαξιλαροθήκη (50x70) Dimcol Sweet Dreams 553 White - Pink
50×70 εκ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 23×8 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Βρεφική μαξιλαροθήκη φάκελος με λευκό φόντο, κίτρινες-γκρι-ροζ λεπτομέρειες και σχέδιο ζωάκια από την εταιρεία Dimcol. Είναι κατασκευασμένη από 100% βαμβάκι 144 κλωστών που την καθιστά απαλή και ανθεκτική. Συνδυάστε την με τα υπόλοιπα είδη της ίδιας σειράς για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα. Συσκευασία polybag. Ελληνικής κατασκευής.
| Πλάτος: | 23 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 8 εκ |
| Width | 23 cm |
|---|---|
| Depth | 8 cm |
| Height | 1 cm |
| Total weight | 0.2 kg |
| Χρώμα | Λευκό |
| Material | 100% Βαμβάκι |
| Κατασκευαστής | Dimcol |

50×70 εκ
Σε απόθεμα


50×70 εκ
Σε απόθεμα
50×70 εκ
Σε απόθεμα






23×8 εκ
Σε απόθεμα



23×8 εκ
Σε απόθεμα
50×70 εκ
Σε απόθεμα
23×8 εκ
Σε απόθεμα



23×8 εκ
Σε απόθεμα
23×8 εκ
Σε απόθεμα


Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα






Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα


13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα

60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
13×92×43 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα


176×34 εκ, μοντέρνο, όρθια
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα