
Διακοσμητική Μαξιλαροθήκη (45x45) Whitegg D0300
45×45 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 45×45 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Διακοσμητική μαξιλαροθήκη από την εταιρεία Whitegg σε γκρι φόντο με διάφορα ζώα στο σχέδιο. Το σχέδιο είναι κεντητό. Έχει σύνθεση από 100% βαμβάκι που προσφέρει απαλότητα και ανθεκτικότητα. Ιδανική για να διακοσμήσετε το σαλόνι ή την κρεβατοκάμαρά σας.
| Πλάτος: | 45 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 45 εκ |
| Υλικό | Βαμβάκι |
|---|---|
| Width | 20 cm |
| Depth | 20 cm |
| Height | 2 cm |
| Total weight | 0.4 kg |
| Χρώμα | Γκρι |
| Material | Βαμβάκι |
| Κατασκευαστής | Whitegg |

45×45 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
45×45 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
42×42 εκ, με φερμουάρ
Σε απόθεμα

45×45 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
45×45 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
45×45 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

45×45 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα

45×45 εκ, με φερμουάρ, βαμβάκι
Σε απόθεμα


45×45 εκ
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Τετράγωνος, μονόχρομος
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν




Βαμβάκι



50×50 εκ
Σε απόθεμα
42×42 εκ, με φερμουάρ
Σε απόθεμα
45×45 εκ
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Βαμβάκι

Ορθογώνιος, μονόχρομος
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
50×50 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
45×45 εκ, μοντέρνο, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
45×45 εκ
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
45×45 εκ, μοντέρνο, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα


7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
27×4 εκ
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
11×53×41 εκ
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
16×100×29 εκ, με πόδια, μοντέρνο
Σε απόθεμα