
Μαξιλαροθήκη από βαμβακερό περκάλι, 200 κλωστές, Saraya
Βαμβάκι
Διαστάσεις 50×50 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Διακοσμητική μαξιλαροθήκη διπλής όψης από την εταιρεία Kentia με πασχαλινό σχέδιο σε πολύχρωμες αποχρώσεις. Το εξωτερικό ύφασμα είναι από 60% βαμβάκι και 40% polyester. Συνδυάστε τη με τα υπόλοιπα είδη του ίδιου σχεδίου για μια ολοκληρωμένη πασχαλινή διακόσμηση.
| Πλάτος: | 50 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 50 εκ |
| Υλικό | Βαμβάκι |
|---|---|
| Width | 50 cm |
| Depth | 50 cm |
| Height | 1 cm |
| Total weight | 0.2 kg |
| Χρώμα | Πολύχρωμο,Μπεζ |
| Material | Polyester - Βαμβάκι |
| Κατασκευαστής | Kentia |

Βαμβάκι

Βαμβάκι

Βαμβάκι

45×45 εκ, με φερμουάρ, βαμβάκι

Βαμβάκι


Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

45×45 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, λουλούδια


Βαμβάκι

Βαμβάκι, λουλούδια

Τετράγωνος, μονόχρομος
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
40×40 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
22×15 εκ
Σε απόθεμα
Τετράγωνος, μονόχρομος
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
45×45 εκ
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
45×45 εκ, με φερμουάρ
Σε απόθεμα
45×45 εκ
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
50×50 εκ
Σε απόθεμα
45×45 εκ, με φερμουάρ
Σε απόθεμα
42×42 εκ, με φερμουάρ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

45×45 εκ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, λουλούδια

45×45 εκ, βαμβάκι, ανατολίτικο
προς αποστολή σε 5 ημέρες
Ορθογώνιος, βαμβάκι, λουλούδια

42×42 εκ, με φερμουάρ
Σε απόθεμα
45×45 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
45×45 εκ, με φερμουάρ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα


15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα

13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα


22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Για κορίτσια, για την κούνια, βαμβάκι
Σε απόθεμα