
Διακοσμητική Μαξιλαροθήκη (45x45) Whitegg D0312
45×45 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 45×45 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Διακοσμητική μαξιλαροθήκη από την εταιρεία Whitegg σε μπλε φόντο με σκυλί στο σχέδιο. Το σχέδιο είναι κεντητό. Έχει σύνθεση από 100% βαμβάκι που προσφέρει απαλότητα και ανθεκτικότητα. Ιδανική για να διακοσμήσετε το σαλόνι ή την κρεβατοκάμαρά σας.
| Πλάτος: | 45 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 45 εκ |
| Υλικό | Βαμβάκι |
|---|---|
| Width | 20 cm |
| Depth | 20 cm |
| Height | 2 cm |
| Total weight | 0.4 kg |
| Χρώμα | Μπλε |
| Material | Βαμβάκι |
| Κατασκευαστής | Whitegg |

45×45 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
45×45 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
45×45 εκ, μοντέρνο, βαμβάκι
Σε απόθεμα
42×42 εκ, με φερμουάρ
Σε απόθεμα
45×45 εκ, μοντέρνο, βαμβάκι
Σε απόθεμα
45×45 εκ, με φερμουάρ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
50×50 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
45×45 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
45×45 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
45×45 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
45×45 εκ, μοντέρνο, με φερμουάρ
Σε απόθεμα
Τετράγωνος, μονόχρομος
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Βαμβάκι

Βαμβάκι
Σε απόθεμα

45×45 εκ
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
45×45 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι


45×45 εκ, βαμβάκι, ανατολίτικο
Σε απόθεμα


45×45 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι


45×45 εκ, μοντέρνο, βαμβάκι
Σε απόθεμα


45×45 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
45×45 εκ, με φερμουάρ
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα


7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
42×32 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα
8×10×41 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
