
Διακοσμητική Μαξιλαροθήκη (45x45) Whitegg D0202-10
45×45 εκ, μοντέρνο, με φερμουάρ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 45×45 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Διακοσμητική μαξιλαροθήκη από την εταιρεία Whitegg σε τυρκουάζ φόντο με πολύχρωμο μοντέρνο σχέδιο. Το σχέδιο είναι κεντητό. Έχει σύνθεση από 100% βαμβάκι που προσφέρει απαλότητα και ανθεκτικότητα. Ιδανική για να διακοσμήσετε το σαλόνι ή την κρεβατοκάμαρά σας.
| Πλάτος: | 45 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 45 εκ |
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Υλικό | Βαμβάκι |
| Width | 20 cm |
| Depth | 20 cm |
| Height | 2 cm |
| Total weight | 0.4 kg |
| Χρώμα | Τυρκουάζ |
| Material | Βαμβάκι |
| Κατασκευαστής | Whitegg |

45×45 εκ, μοντέρνο, με φερμουάρ
Σε απόθεμα
45×45 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
45×45 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
45×45 εκ, με φερμουάρ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
45×45 εκ, μοντέρνο, με φερμουάρ
Σε απόθεμα
45×45 εκ, μοντέρνο, βαμβάκι
Σε απόθεμα
45×45 εκ, μοντέρνο, με φερμουάρ
Σε απόθεμα
45×45 εκ, μοντέρνο, βαμβάκι
Σε απόθεμα
45×45 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
45×45 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
45×45 εκ, μοντέρνο, με φερμουάρ
Σε απόθεμα
42×42 εκ, με φερμουάρ
Σε απόθεμα
45×45 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
45×45 εκ, με φερμουάρ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
45×45 εκ, μοντέρνο, με φερμουάρ
Σε απόθεμα

45×45 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα





40×40 εκ, με φερμουάρ
Σε απόθεμα
45×45 εκ
Σε απόθεμα
45×45 εκ, με φερμουάρ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
45×45 εκ, μοντέρνο, με φερμουάρ
Σε απόθεμα
45×45 εκ
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν


Βαμβάκι
Σε απόθεμα

45×45 εκ, με φερμουάρ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα



18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα
8×10×41 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα