
Διακοσμητική Μαξιλαροθήκη (45x45) Whitegg D0202-2
45×45 εκ, μοντέρνο, με φερμουάρ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 45×45 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Διακοσμητική μαξιλαροθήκη από την εταιρεία Whitegg με μοντέρνο κεντητό σχέδιο σε λευκό φόντο. H πίσω όψη είναι μονόχρωμη. Είναι κατασκευασμένη από 100% polyester. Κλείνει με φερμουάρ. Συνδυάστε το χρώμα και το ύφος της μαξιλαροθήκης με τον χώρο σας και ανανεώστε την διακόσμηση του.
| Πλάτος: | 45 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 45 εκ |
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Κούμπωμα μαξιλαροθηκών | Με φερμουάρ |
| Width | 45 cm |
| Depth | 45 cm |
| Height | 1 cm |
| Total weight | 0.2 kg |
| Χρώμα | Πολύχρωμο |
| Material | Polyester |
| Κατασκευαστής | Whitegg |

45×45 εκ, μοντέρνο, με φερμουάρ
Σε απόθεμα
45×45 εκ, μοντέρνο, με φερμουάρ
Σε απόθεμα

45×45 εκ, μοντέρνο, με φερμουάρ
Σε απόθεμα






45×45 εκ, με φερμουάρ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
45×45 εκ
Σε απόθεμα


45×45 εκ, με φερμουάρ
Σε απόθεμα



45×45 εκ
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν




45×45 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
45×45 εκ, με φερμουάρ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
45×45 εκ, μοντέρνο, βαμβάκι
Σε απόθεμα
40×40 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα

45×45 εκ
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
45×45 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
45×45 εκ
Σε απόθεμα
45×45 εκ
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ρουστίκ
Σε απόθεμα
16×100×29 εκ, με πόδια, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα


27×4 εκ
Σε απόθεμα