
Διακοσμητική Μαξιλαροθήκη (45x45) Whitegg D0319
45×45 εκ, μοντέρνο, βαμβάκι
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 45×45 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Διακοσμητική μαξιλαροθήκη από την εταιρεία Whitegg με κόκκινο φόντο μοντέρνο λευκό και μαύρο μοντέρνο σχέδιο. Το σχέδιο είναι κεντητό. Έχει σύνθεση από 100% βαμβάκι που προσφέρει απαλότητα και ανθεκτικότητα. Ιδανική για να διακοσμήσετε το σαλόνι ή την κρεβατοκάμαρά σας.
| Πλάτος: | 45 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 45 εκ |
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Υλικό | Βαμβάκι |
| Width | 20 cm |
| Depth | 20 cm |
| Height | 2 cm |
| Total weight | 0.4 kg |
| Χρώμα | Κόκκινο |
| Material | Βαμβάκι |
| Κατασκευαστής | Whitegg |

45×45 εκ, μοντέρνο, βαμβάκι
Σε απόθεμα
45×45 εκ, μοντέρνο, βαμβάκι
Σε απόθεμα
45×45 εκ, με φερμουάρ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
45×45 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
45×45 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
45×45 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
45×45 εκ
Σε απόθεμα
45×45 εκ, βαμβάκι, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
45×45 εκ, μοντέρνο, με φερμουάρ
Σε απόθεμα

45×45 εκ, μοντέρνο, με φερμουάρ
Σε απόθεμα
45×45 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
40×40 εκ
Σε απόθεμα
50×50 εκ
Σε απόθεμα
45×45 εκ
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν

45×45 εκ
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
45×45 εκ
Σε απόθεμα
50×50 εκ
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
45×45 εκ, μοντέρνο, με φερμουάρ
Σε απόθεμα
40×40 εκ, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
45×45 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
45×45 εκ, μοντέρνο, με φερμουάρ
Σε απόθεμα



45×45 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
50×30 εκ
Σε απόθεμα
45×45 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα

Βαμβάκι
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
16×100×29 εκ, με πόδια, μοντέρνο
Σε απόθεμα
27×4 εκ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ρουστίκ
Σε απόθεμα
12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα