
Διακοσμητική Μαξιλαροθήκη (45x45) Whitegg D0301
45×45 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 45×45 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Διακοσμητική μαξιλαροθήκη από την εταιρεία Whitegg σε λευκό φόντο με μπλε μοντέρνο σχέδιο. Το σχέδιο είναι κεντητό. Έχει σύνθεση από 100% βαμβάκι που προσφέρει απαλότητα και ανθεκτικότητα. Ιδανική για να διακοσμήσετε το σαλόνι ή την κρεβατοκάμαρά σας.
| Πλάτος: | 45 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 45 εκ |
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Υλικό | Βαμβάκι |
| Width | 20 cm |
| Depth | 20 cm |
| Height | 2 cm |
| Total weight | 0.4 kg |
| Χρώμα | Λευκό,Μπλε |
| Material | Βαμβάκι |
| Κατασκευαστής | Whitegg |

45×45 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
45×45 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
45×45 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
45×45 εκ, μοντέρνο, βαμβάκι
Σε απόθεμα
45×45 εκ, μοντέρνο, βαμβάκι
Σε απόθεμα
45×45 εκ, με φερμουάρ
Σε απόθεμα
45×45 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

45×45 εκ, με φερμουάρ
Σε απόθεμα
45×45 εκ, με φερμουάρ
Σε απόθεμα
40×40 εκ, βαμβάκι, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
45×45 εκ
Σε απόθεμα
45×45 εκ, με φερμουάρ
Σε απόθεμα
45×45 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
45×45 εκ, ανατολίτικο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
50×70 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Ορθογώνιος, μονόχρομος
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
45×45 εκ, με φερμουάρ
Σε απόθεμα
45×45 εκ, με φερμουάρ
Σε απόθεμα


50×50 εκ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, σατέν
Σε απόθεμα
45×45 εκ, με φερμουάρ, βαμβάκι
Σε απόθεμα



45×45 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα




19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
8×160×56 εκ, μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα

220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα


22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα